středa 25. listopadu 2015

Forever Living Products o plantážích a rostlině Aloe barbadensis Miller

Rostlina Aloe barbadensis Miller

Aloe barbadensis Miller. Existuje kolem 400 rostlinných druhů aloe. Jsou to sukulenty rostoucí na celém světě v suchých oblastech. Každý druh je užitečný, ale jen jeden - Aloe barbadensis Miller - je po tisíciletí uznávaný pro své zázračné léčivé schopnosti.

Je známa pro utišení bolesti u drobných popálenin, zklidnění a hydrataci namáhané kůže, a dokonce pro svoji přirozenou vlastnost pomáhat regeneraci kůže. S pomocí vědy, inovací a našeho výzkumného týmu je Forever schopen přinášet nejlepší aloe vera přímo k vám.

Forever aloe vera se pěstuje na našich plantážích v Dominikánské republice a v Texasu. Forever aloe pečlivě pěstujeme tak, abychom zajistili co nejvyšší možnou kvalitu rostliny. Díky zdravotnímu přínosu gelu uvnitř rostliny je aloe často označována za nejlepší dar přírody.

Podívejte se na VIDEO z naší farmy.

PŘÍRODNÍ HNOJIVO A KONTROLA PLEVELU

Zdravé rostliny rostou ve zdravém životním prostředí. Na obou našich farmách v Texasu a Dominikánské republice využíváme kozy a ovce k přirozené regulaci plevelů.

Zvířata nám zajišťují 100% přírodní hnojivo. To nám umožňuje sklízet vynikající úrodu, aniž by bylo ohroženo zdraví aloe nebo životního prostředí.
 
 
 

Ruční sklizeň

Od výsadby až po sklizeň jsou naše aloe rostliny pečlivě pěstovány se stejnou úrovní péče a s normami, které jsme dali do každého jednotlivého finálního výrobku.

Naši zemědělci sklízejí aloe ručně. Listy jsou zpracovány během několika hodin, takže dostanete nejčistší, nejčerstvější aloe vera gel, který je neporušený, se všemi svými kvalitami.

Podívejte se na VIDEO z ruční sklizně. 
 

UCHOVÁNO ČERSTVÉ

Suroviny se mohou od sebe lišit až o 500 % v závislosti na způsobu sklizně, klimatu, ročním období a skladovacích podmínkách.

Zajištění kvality naší aloe jsou listy zpracovány a zabaleny pro přepravu do naších výrobních zařízení během několika hodin od sklizně, abychom vám zajistili ten nejčistší a nejčerstvější aloe vera gel.

Podívejte se na VIDEO z dopravy.

 

ROVNOVÁHA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Pokud jde o účinnost přeměny CO2 na kyslík, 20 aloe rostlin se vyrovná jednomu stromu. S více než 50 miliony rostlin aloe vera dokážou naše plantáže zbavit zemi dvou milionů tun CO2 ročně!

 


A teď o přísloví "Pokud byste to nesnědli, nenanášejte to na svou pokožku“.


Hliník v deodorantech a antiperspirantech

Drtivá většina případů rakoviny prsu se nachází v horní části prsou – v blízkosti podpaží. Ano, přesně tam, kde si aplikujeme deodorant plného hliníku. Místo nich používejte radši domácí přírodní deodoranty.

Aloe ever – Shield je tuhý deodorant neobsahuje aluminiové soli (neucpává póry, prevence rakoviny prsu).


Fluor

Ne, nejde o minerál nacházející se v přírodě nebo dokonce o něco, co se v mnoha krajinách přidává do vody. Fluor je chemický prvek, který z čela vypudí ostatní minerály, zvyšuje lámavost kostí, způsobuje dentální fluorózu a celkově oslavuje imunitní  systém. Může dokonce způsobovat i rakovinu.

Pokud je to možné, kupujte zubní pasty bez fluoru. Pokud to nepůjde jinak, nanášejte si zubní kartáček jen minimem pasty a dbejte na to, abyste ji nespolkli. To se týká obzvlášť dětí.

Čištění sliznic

Toxiny se vylučují také sliznicí dýchacích cest. Ústní dutinu můžete zkusit pročistit používáním zubní pasty Forever Bright Toothgel  je namíchaná na bázi 100% aloe vera gelu se včelím propolisem. Výsledkem je antibakteriálně působící gel, který posiluje dásně a čistí ústní dutinu.


Komerční mýdla, šampóny, zubní pasty, krémy

Opět, podobně jako u toxické kosmetiky na pokožku, i chemikálie z ostatních druhů kosmetiky, která se aplikuje na kůži, vlasy a zuby skončí v krevním oběhu. Parfémy, barviva, vedlejší produkty ze zvířat a další podezřelé substance mohou způsobovat rakovinu.

Společnost Forever Living Products zkombinovala všechny příznivé účinky aloe vera gelu s nejkvalitnějšími složkami, aby vám nabídla řadu jedinečných přírodních produktů pro osobní péči – od krémů a gelů, až po šampony a odličovače. Zahrnou vás čistým, stabilizovaným aloe vera od hlavy až k patě a vy budete vypadat a cítit se skvěle!

 CERTIFIKOVANÁ KVALITA

Řešením je kupovat přírodní kosmetiku bez škodlivých přísad. Forever Living je odhodlána vám přinášet ty nejkvalitnější produkty na světě, a proto také aktivně vyhledáváme externí certifikace, abychom prokázali náš závazek ke kvalitě.


 

 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat