pátek 1. dubna 2016

Aloe Vera čaj

Podmanivě vytváří hřejivou aromatickou atmosféru a navodí klid mysli, oživuje vnímání
a pocity vždy, když si uděláte přestávku a dopřejte si pár minut oddychu a relaxace pro potěchu srdce. Ať ho pijete horký nebo ledový, čaj Aloe Blossom Herbal Tea výbornou chuť a navíc jeho příprava je poměrně jednoduchá. Čaj je absolutně bez kofeinu.
 
 
Aloe Blossom Herbal Tea je uměleckým dílem, jemuž bylo zapotřebírukou mistra, aby
projevil své nejvznešenější kvality. Podívejme se však na Aloe Blossom Herbal Tea
prizmatem prospěšnosti pro tělo. Bylinný čaj je čistě přírodní, tonizuje, osvěžuje a
zbavuje stresu.
 
Přirozeně potlačuje chuť k jídlu. Očišťuje organizmus, pomáhá udržovat pitný režim. Každý z 25 sáčků samostatně balených do fólie obsahuje 11 bylinných a kořenitých ingrediencí z různých částí světa:
 
Skořice – (Čína) je osvěžující, používá se k zlepšení procesu myšlení, při bolestech v
krku, průjmech a nadýmání.
 
Pomerančová kůra – (USA) dodává teplou ovocnou chuť, má vysoký obsah vitaminu C a bioflavonoidů.
 
Hřebíček – (Madagaskar) dodává teplou ovocnou chuť, slouží k uklidnění, k lepšímu spánku a zmírňuje průjmy.
 
Nové koření – (Jamajka) uklidňuje, podporuje účinky posilujících léků a projímadel,
působí proti nadýmání a průjmům.
 
Zázvor – (Čína) proti nadýmání a plynatosti jako chuťový činitel. Stimuluje činnost srdce a krevního oběhu a prevence proti nachlazení a angínám. Pomáhá zažívacímu ústrojí, zejména pak lidem, kteří jedí ve spěchu, uklidňuje.
 
Kardamom – (Guatemala) je užitečný pro cirkulaci, při žaludečních potížích a jako příchuť.
 
Fenykl – (Egypt) pro podporu trávení, do přípravků proti kašli a nachlazení i jako chuťový činitel. Je rovněž používán ke snížení váhy, normalizuje a vyrovnává funkci pankreasu, který společně s játrya močovým měchýřem hraje hlavní roli při metabolizmu (zejména cukrů a tuků). Má vysoký obsah draslíku.
 
Heřmánek – (Egypt) pomáhá relaxovat, je utišující, k rozptýlení napětí a tlaku, ke zklidnění svalového a nervového systému a k přípravě zažívacího ústrojí pro příjem potravy.
 
Listy ostružiníku – (Evropa) působí protizánětlivě, při nachlazení, kašli a rýmě. Kladný vliv má i na sliznice žaludku a střev, zmírňuje koliky.
 
Gymnema sylvestre – (Indie) prospěšná při kontrole cukru v těle. Často používána diabetiky.
 
Květy Aloe vera (plantáže FLP) aktivizují enzymatický systém.
 
Použití Aloe Blossom Herbal Tea:
‣ zlepšuje trávení
‣ zmírňuje bolesti a křeče
‣ zahřívá, zlepšuje krevní cirkulaci
‣ pomáhá při zánětech různých orgánů
‣ posilňuje a regeneruje srdce, žaludek, pankreas, játra, slezinu a ledviny
‣ pomáhá rozpouštět a vyplavovat z organizmu toxické a odpadové látky
‣ potlačuje hlad a chuť na kávu a sladkosti
‣ normalizuje hladinu cukru v krvi
‣ harmonizuje nervovou soustavu
‣ pomáhá při menstruačních a klimakterických problémech a při impotenci
‣ umožňuje dodržovat pitný režim¨
 
Příprava čaje Aloe Blossom Herbal Tea:
Neexistuje žádný daný recept pro přípravu skvělého čaje. Každá příprava Aloe Blossom Herbal Tea má svá specifika, svůj jedinečný vztah s vodou a teplotou, svůj vlastní styl vyprávění příběhu. Ta skutečná krása a síla je vždy v něm. Lichilai, básník období Sung, smutně poznamenal, že na světě jsou tři nejzavrženíhodnější věci: zkažení pěkného mládí nesprávným vzděláváním, degradace umění skrze vulgární obdiv a naprosté mrhání výtečného čaje nesprávným zacházením.
 
Proto jak správně připravit náš skvělý čaj a zacházet s ním: Z jednoho čajového sáčku připravíme 1,5 - 2 l nápoje llouhováním (dle našich zkušeností minimálně 60 min). Protože velmi důležitou složkou jsou prchavé silice, je důležité nádobu po dobu louhování přikrýt pokličkou, aby zachytila kondenzované kapičky. Pod víčkem se zadržuje působivá vůně, která by jinak nezachycena nastraženými čichovými buňkami mohla poctivému pijáku čaje uniknout. Není vhodné, aby čaj po dobu louhování a konzumace přicházel do kontaktu s kovovými nádobami a předměty.
 
Čaj je možno pít průběžně celý den, hlavně v dopoledních hodinách, kdy působí povzbudivě a močopudně. Vhodný je bez cukru, kterým znehodnotíme jeho pozitivní účinky.V období léta nás vychlazený příjemně
osvěžoval. Používejte jej jako část každodenního přísunu tekutin. Při správném pitném režimu je důležité pít pravidelně, nikoli pouze podle pocitu žízně.
 
Czech Republic | Slovak Republic FOREVER 23

Žádné komentáře:

Okomentovat